Baza firmPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

znaleziono: 964, strona 11 z 97
<<<678910111213141516>>>

Autorska Pracownia Projektowa arch. Olga Wojewoda

Kołobrzeg

78-100

Narutowicza

zachodniopomorskie

693614697

olawojeh2o@wp.pl

 

Architektura i urbanistyka

Mała pracownia działająca w branży architektury i projektowania wnętrz.

Avid Poland

Szczecin

70-642

Bulwar Beniowskiego 5a

zachodniopomorskie

914648619

recruitment@avid.com

www.avid.com/careers

Techniki multimedialne

Avid Technology, Inc. to międzynarodowa firma z sektora technologii ICT, która ponad 25 lat temu zaprezentowała prototyp systemu do nieliniowej edycji wideo, dając tym samym początek gamie produktów o nazwie Avid. Do najbardziej rozpoznawalnych i innowacyjnych należą: Pro Tools, Media Composer, ISIS, Interplay oraz Sibelius. Ciągłe dążenie do poszukiwania nowych rozwiązań i rozwoju zaowocowało ponad 200 patentami i uznaniem w branży, o czym mogą świadczyć liczne nagrody – dwie statuetki Oscara, jedna nagroda Grammy oraz 14 nagród Emmy. W 2016 roku film „Mad Max”, zmontowany przy użyciu Media Composer, nagrodzony został Oscarem za najlepszy montaż obrazu. Nominowane w tej samej kategorii „Gwiezdne wojny” również zostały zmontowane przy użyciu Media Composer. Avid znany jest też jako lider w dziedzinie systemów wielokanałowej rejestracji i edycji dźwięku. Największe studia nagraniowe wykorzystują Pro Tools w nagraniach muzycznych, telewizyjnych i filmowych. Avid Venue - linia mikserów dźwiękowych – znajduje zastosowanie w produkcjach teatralnych oraz podczas koncertów.
Najnowszym rozwiązaniem proponowanym przez Avid na rynku technologii medialnych jest Avid Everywhere – najbardziej otwarta, innowacyjna i wszechstronna platforma łącząca twórców i użytkowników; umożliwiająca tworzenie i współpracę, przechowywanie i dystrybucję treści multimedialnych oraz korzystanie z różnorodnej oferty branży medialno-rozrywkowej obejmującej przemysł filmowy i muzyczny, produkcje telewizyjne i koncerty na żywo, programy informacyjne oraz relacje sportowe.
Avid Technology skupia w swoich szeregach specjalistów z wielu krajów w swoich oddziałach w Stanach Zjednoczonych, Azji i Europie. W Polsce częścią Avid jest firma Orad Poland (oddział międzynarodowej firmy Orad Hi-Tec Systems) specjalizująca się w narzędziach wykorzystywanych do tworzenia grafiki komputerowej w transmisjach na żywo (zwłaszcza w transmisjach sportowych), wirtualnych reklamach i programach informacyjnych. Rozwiązania proponowane przez Orad znajdują zastosowanie przy automatyzacji studiów telewizyjnych i zarządzaniu zasobami graficznymi. Orad jako jedna z pierwszych firm na rynku wprowadziła wirtualne studio telewizyjne, oferując obecnie najbardziej zaawansowany sprzęt (wymienić tu należy przede wszystkim serwery wideo) i oprogramowanie dla nagrywania i odtwarzania materiałów wideo oraz tworzenia grafiki w produkcjach telewizyjnych.

Avid | Orad Hi-Tec Systems Poland sp. z o.o.

Szczecin

70-642

Bulwar M. Beniowskiego 5a

zachodniopomorskie

+48 601 850 060

krzysztof.kufel@avid.com

www.avid.com

Informatyka-programowanie

Through Avid Everywhere, Avid delivers the industry's most open, innovative and comprehensive media platform connecting content creation with collaboration, asset protection, distribution and consumption for the most listened to, most watched and most loved media in the world—from the most prestigious and award-winning feature films, music recordings, and television shows, to live concerts and news broadcasts. Industry leading solutions include Pro Tools®, Media Composer®, ISIS®, Interplay®, and Sibelius®. Our digital audio and video solutions continue to revolutionize the art of creative storytelling, and have earned us hundreds of awards, including two Oscar® statuettes, a Grammy®, and 14 Emmys®.

Axit Sp. z o. o.

Wrocław

50-079

Ruska 51 B

dolnośląskie

71 346 79 30

office@axit.pl

www.axit.pl

Informatyka-programowanie

AXIT Sp. z o.o. jest centrum rozwoju technologii grupy AXIT. Nasz główny produkt – platforma logistyczna AX4 – umożliwia naszym klientom kontrolowanie i monitorowanie złożonych procesów związanych z zarządzaniem łańcuchem dostaw. Z platformy, dostępnej w chmurze, korzystają wiodące firmy z różnych branż m.in. BASF, BMW, Ford, BAT, Schenker, Panalpina, GO!, DHL.
W centrum technologii AXIT we Wrocławiu zatrudniamy specjalistów IT: programistów, administratorów systemu, specjalistów ds. jakości oprogramowania, liderów projektu.

B&R Automatyka Przemysłowa sp. z o.o.

Szczecin

70-082

Chmielewskiego 22 a

zachodniopomorskie

91 4440780

jobs.pl.szczecin@br-automation.com

www.br-automation.com

Automatyka i robotyka

Firma B&R jest jednym z największych prywatnych przedsiębiorstw dostarczającym zintegrowane rozwiązania automatyzacji. Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Austrii, a na całym świecie zatrudniamy 2650 pracowników oraz posiadamy biura w 75 krajach. W naszej ofercie znajdują się sterowniki programowalne, komputery przemysłowe, systemy wizualizacji i napędów.

B&R Automatyka Przemysłowa sp. z o.o.

Szczecin

70-028

ul.Chmielewskiego 22 a

zachodniopomorskie

91 44 40 780

jobs.pl.szczecin@br-automation.com

www.br-automation.com

Automatyka i robotyka

Firma B&R jest jednym z największych prywatnych przedsiębiorstw dostarczającym zintegrowane rozwiązania automatyzacji. Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Austrii, a na całym świecie zatrudniamy 2650 pracowników oraz posiadamy biura w 75 krajach. W naszej ofercie znajdują się sterowniki programowalne, komputery przemysłowe, systemy wizualizacji i napędów.

B&R Automatyka Przemysłowa sp. zo.o.

Szczecin

70-028

Chmielewskiego 22 a

zachodniopomorskie

91 444 07 82

office.pl.szczecin@br-automation.com

www.br-automation.com

Automatyka i robotyka

B&R is Austria‘s leading manufacturer of Automation Systems. We are one of the
largest and most successful privately owned companies in the industry with more than 2300 employees worldwide and a sales network in over 70 countries.
Our technologically superior controller, drive and visualization solutions set new standards for industrial automation.

B.P.O. Poland Sp. z o.o. S.K.

Warszawa

00-238

Długa 29

mazowieckie

22 188 10 24

rekrutacja@bpo.pl

http://www.bpo-poland.pl/

Inne

B.P.O. Poland Sp. z o.o. S.K. świadczy usługi biznesowe w zakresie rozwiązań IT, korespondencji masowej, telefonicznej obsługi klientów, analiz biznesowych, marketingu, reklamy, a także specjalistycznych usług finansowych.

Backer OBR Sp. z o.o.

Pyrzyce

74-200

Głowackiego 39

zachodniopomorskie

914819900, 9148

magdalena.cupak@backerobr.pl

www.backerobr.pl

Inne

Jesteśmy firmą, działającą na rynku od 1991 roku. Na początku, jako OBR Sp. z o.o., a od roku 1997, po zacieśnieniu współpracy ze szwedzkim koncernem NIBE Industrier AB, jako Backer OBR Sp. z.o.o.
Zajmujemy się produkcją:
 elektrycznych elementów grzejnych,
 rezystorów
 elementów elektrycznych układów sterowania (paneli sterujących).
Naszą ambicją jest być światowej klasy firmą specjalizująca się w projektowaniu i produkcji elektrycznych elementów grzejnych. Chcemy skutecznie zaspokajać potrzeby rynku i kształtować trendy w rozwoju elementów grzejnych i technologii grzewczych. Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest niezawodne źródło ciepła zasilane energią elektryczną – jesteśmy gotowi zaproponować kompleksowe rozwiązanie w oparciu o kilkudziesięcioletnie doświadczenie.

Backer OBR Sp. z o.o.

Pyrzyce

74-200

Szczecińska 22

zachodniopomorskie

+48914819900

oferta@backerobr.pl

www.backerobr.pl

Inne

Przedsiębiorstwo Backer OBR Sp. z o.o jest obecne na rynku od 1991 roku jako producent rurkowych elementów grzejnych, projektowanych na bazie opatentowanej technologii - opracowanej przez Christiana Backera. Firma jest częścią międzynarodowej Grupy Backer i obecnie może poszczycić się pozycją największego wytwórcy grzałek elektrycznych w Polsce. Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane w chwili uruchomienia działalności i rozwijamy ponadczasową myśl techniczną.

Biuletyn Informacji Publicznej ZUT
copyright(c) 2010 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
al. Piastów 17, 70-310 Szczecin