Baza firmPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

znaleziono: 690, strona 29 z 69
<<<2425262728293031323334>>>

Grupa Profas Sp zoo

Warszawa

01-402

Ciołka

mazowieckie

533124313

m.siciarz@profas.com.pl

 

Elektrotechnika

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z branży elektromechaniki (systemy zasilania maszyn, łożyska ślizgowe, przewody, prowadnice liniowe, systemy automatyzacji) poszukujemy:

Grupa Profas Sp zoo

Warszawa

01-402

Nowolipki 12/32

mazowieckie

533124313

m.siciarz@profas.com.pl

 

Elektrotechnika

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z branży elektromechaniki (systemy zasilania maszyn, łożyska ślizgowe, przewody, prowadnice liniowe , systemy automatyzacji) poszukujemy:

Grupa Progres

Toruń

87-100

Małe Garbary 19

kujawsko-pomorskie

609869630

karolina.wozniak@grupaprogres.pl

 

Usługi

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Od 2002 roku stajemy naprzeciw najbardziej zaawansowanym projektom mając w zasięgu 3 niezależne specjalizacje: Progres HR, Progres Consulting oraz Progres Permanent Recruitment. Taka dywersyfikacja pozwoliła nam nie tylko stworzyć kompleksowy pakiet usług łączący w sobie profesjonalizm, elastyczność i indywidualizm, ale również zmienić postrzeganie rozwiązań doradczo-szkoleniowych i rekrutacyjnych.

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Współpracujemy z ponad 600 firmami na terenie całego kraju, dzięki 12 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Grupa Żywiec S.A.

Żywiec

34-300

Browarna 88

śląskie

22 537 63 47

agnieszka.miliszkiewicz-pajdzinska@grupazywiec.pl

www.grupazywiec.pl/kariera

Inne

Jesteśmy firmą, która łączy kilkusetletnią tradycję warzenia piwa z nowoczesnością, która działa w oparciu o standardy oraz kulturę organizacyjną Grupy Heineken. Jesteśmy jednym z ponad 60 krajów, które tworzą Świat Heinekena. Zatrudniamy ponad 5300 pracowników na terenie całej Polski. Oferujemy pracę w wielu obszarach: produkcji, logistyce, sprzedaży, trade marketingu, dystrybucji, finansach, marketingu, administracji, IT, PR, HR, w dziale prawnym i innych. Nasze browary znajdują się w Żywcu, Leżajsku, Warce, Elblągu i w Cieszynie, natomiast oddziały sprzedażowo – dystrybucyjne, na terenie całego kraju. Zarząd Grupy Żywiec ma swoją siedzibę w Warszawie. Nasze portfolio tworzą między innymi marki Heineken, Żywiec, Strong, Desperados, Warka, Tatra, Specjal, Leżajsk, Królewskie. Oprócz piwa nasza firma dystrybuuje również wina, napoje orzeźwiające, soki i alkohole mocne. Grupa Żywiec jest zaangażowana w takie przedsięwzięcia jak: Open’er Festiwal, Męskie Granie, Birofilia, Maltafestival a marka Warka jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej na lata 2010-2014. Grupa Żywiec jest także firmą społecznie odpowiedzialną, która realizuje założenia CSR.

Gruzownik

Poznań

60-548

ul. Kadłubka 5/3

wielkopolskie

531 402 463

rekrutacja-gruzownik@wp.pl

http://www.gruzownik.pl/

Inne

Firma Gruzownik - http://www.gruzownik.pl/ - oferuje szeroki zakres usług związanych z wynajmem kontenerów oraz wywożeniem gruzu i odpadów. W ofercie firmy znajduje się także sprzedaż materiałów budowlanych. Gruzownik dokonuje profesjonalnych rozbiórek i wyburzeń budynków. Klienci firmy mogą liczyć na wysoką jakość usług i atrakcyjną cenę.

GRYFSKAND Sp. z o.o.

Gryfino

74-100

Fabryczna 4

zachodniopomorskie

91 442 95 14

olechp@gryfskand.pl

http://gryfskand.pl/

Inżynieria chemiczna i procesowa

Trzy główne obszary działalności firmy Gryfskand to:produkcja węgla drzewnego i brykietów, technologie ochrony środowiska oraz biopaliwa. Gryfskand ma długie tradycje w branży związanej z produkcją węgla, a nasza pierwsza fabryka została otwarta już sto lat temu, w roku 1905. Dziś nasza firma jest jednym z największych światowych producentów węgla drzewnego na rynek konsumencki.
100 lat modernizacji i nieustannych ulepszeń sprawiło, że Gryfskand jest jedną z najbardziej efektywnych i "zielonych" firm w branży węgla drzewnego. Kombinacja "zielonej" produkcji, efektywnej logistyki i wykorzystania drewna z certyfikatem FSC jest unikalną koncepcją środowiskową.

GRYFTEC Jerzy Pieścikowski

Szczecin

71-410

Niedziałkowskiego 24

zachodniopomorskie

+48 91-85-11-66

job@gryftec.com

gryftec.com

Informatyka-programowanie

Firma GRYFTEC powstała w 2004 roku w Szczecinie. Stworzona przez inżynierów dla inżynierów.
Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji dla systemów mikroprocesorowych oraz desktopowych, aktywnie tworzymy i rozwijamy programy dla środowiska embedded. Zajmujemy się również tworzeniem aplikacji dla układów FPGA/CPLD. Specjalizujemy się w kompleksowym projektowaniu systemów mikroprocesorowych.

Hansa Construction Sp. z o.o.

Warszawa

03-984

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8/46

mazowieckie

224643472

biuro@hansa-construction.com

 

Instalacje sanitarne

Firma Hansa Construction Sp. z o.o. oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania techniczne w zakresie technicznego wyposażenia budynków obejmujących dostawę, montaż, uruchomienie oraz serwisowanie sanitarnych instalacji technicznych w różnego rodzaju obiektach w kraju i zagranicą.

Hansa Construction specjalizuje się w wykonaniu instalacji:
1.wentylacji
2.klimatyzacji
3.wodno-kanalizacyjnych
4.ogrzewania
5.chłodu
6.automatyki
7.oraz instalacji wysoko- i niskoprądowych.

Realizujemy projekty poprzez własne zespoły projektowo-inżynieryjne oraz współpracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi partnerami na rynku instalacyjnym. Kompleksowo realizujemy projekty, począwszy od fazy projektu wykonawczego, poprzez realizację projektu, prowadzenie procesu handlowego oraz koordynację montażu. Posiadamy doświadczony personel w zakresie montażu instalacji, jak również profesjonalnych inżynierów, kierowników robót oraz menedżerów projektu

Hays Poland

Warszawa

00-120

Złota 59

mazowieckie

+48 22 584 5624

krupa@hays.pl

 

Informatyka-programowanie

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 255 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7 600 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. W Polsce biura HAYS zlokalizowane są w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Gdyni, Łodzi, Poznaniu oraz Szczecinie.

HAYS Poland

Szczecin

70-653

Zbożowa 4

zachodniopomorskie

722224724

pustulka@hays.pl

 

Informatyka

 

Biuletyn Informacji Publicznej ZUT
copyright(c) 2010 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
al. Piastów 17, 70-310 Szczecin