Baza firmPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

znaleziono: 651, strona 29 z 66
<<<2425262728293031323334>>>

HR Internal Consultants

Warszawa

02-758

Al. Sikorskiego

mazowieckie

22 392 86 12

kk@hric.pl

www.hric.pl

Usługi

HR Internal Consultants - jesteśmy firmą doradczą działającą w obszarze Human Resources Management od 1998 r. Obszar naszego działania obejmuje: executive search, search and selection, doradztwo personalne, doradztwo w obszarze wynagrodzeń i benefitów, outplacement oraz assessment center.

HRlink.pl

Szczecin

70-419

pl. Rodła 8

zachodniopomorskie

91 35 94 308

marzena.zasinska@hrlink.pl

www.HRlink.pl

Informatyka

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą informatyczną. Specjalizujemy się w tworzeniu innowacyjnych narzędzi informatycznych dedykowanych dla szerokiej branży HR. Naszym kluczowym produktem jest HRlink.pl tj. system do rekrutacji online i multipostingu ogłoszeń rekrutacyjnych.

HRpracownia

Kostrzyn nad Odrą

66-470

Jagiellońska 3

lubuskie

515827611

wenzel@hrpracownia.pl

www.hrpracownia.pl

Inne

 

HRpracownia.pl

Kostrzyn nad Odrą

66-470

Jagiellońska 3

lubuskie

515827611

biuro@hrpracownia.pl

www.hrpracownia.pl

Inne

Jesteśmy biurem pośrednictwa pracy w Kostrzynie nad Odrą. Certyfikat nr 5804.

HTEP Polska Sp. z o.o. Sunreef Yachts

Gdańsk

80-958

Doki 1

pomorskie

58 769 77 72

rekrutacja@htep.pl

www.sunreef-yachts.com

Inne

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz super jachtów typu “custom made” o długości od 60 do ponad 200 stóp. Przemyślane pod względem każdego detalu – jeśli chodzi o użyteczność, styl i bezpieczeństwo, te wyjątkowe jachty projektowane są specjalnie dla klientów szukających luksusu i przestrzeni. Innowacyjny design, świetne osiągi podczas żeglugi, niskie zużycie paliwa oraz inteligentnie zaprojektowana przestrzeń życiowa to z pewnością największe zalety jachtów Sunreef.

Human Resources Executive

Skórzewo/Poznań

60-185

Strumukowa 8

wielkopolskie

61 8944770

rekrutacja@hrexecutive.pl

http://hrexecutive.pl/

Inne

Doradztwo Personalne Human Resources Executive w sposób sformalizowany działa na rynku od roku 2005. Jednak nasze doświadczenie opiera się na wspólnej i indywidualnej pracy naszych konsultantów dla różnych klientów od ponad dziesięciu lat. Wyspecjalizowaliśmy się w wykorzystywaniu szeroko pojętych narzędzi polityki personalnej, aby pomagać naszym Klientom budować i udoskonalać zespół pracowników, który skutecznie będzie kreował pozytywny wizerunek i zapewniał firmie uzyskanie przewagi konkurencyjnej w jej bezpośrednim otoczeniu biznesowym. Pomagamy również naszym Klientom stworzyć wizerunek dobrego pracodawcy, co na trudnym rynku pracy ma kluczowe znaczenie zarówno dla pozyskania wartościowych kandydatów jak i motywowania obecnych pracowników do pozostania w strukturach firmy.

Oferujemy naszym klientom następujące usługi:

- Rekrutacje i selekcja pracowników,
- Szkolenia pracowników,
- Assessment Center,
- Audyt personalny,
- Doradztwo personalne,
- Outplacement.

Huuuge Games Sp. z o.o.

Szczecin

70-385

Mickiewicza 53

zachodniopomorskie

523204664

jobs@huuugegames.com

www.huuugegames.com

Informatyka

Jesteśmy HUUUGE i tworzymy kasyna online nowej generacji na urządzenia mobilne. Każdego miesiąca z naszych gier korzysta ponad milion graczy z całego świata. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych odbyciem praktyk na stanowisku: Tester Gier.

HYDROPRESS Wojciech Górzny

Elbląg

82-300

Rawska 19 B

warmińsko-mazurskie

55 62-55-100

szczygiel.k@hydropress.pl

www.hydropress.pl

Mechanika i budowa maszyn

Hydropress jest dynamicznie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwem, założonym w 1997 roku w Elblągu. Obecnie posiada biura handlowe w Elblągu, Gdańsku, Rumii, Olsztynie, Warszawie, Tychach, Wrocławiu oraz na Ukrainie w Kijowie. W ofercie handlowej firmy znajdują się kompleksowe usługi z zakresu hydrauliki siłowej, od doradztwa, projektu, dostawy komponentów po montaż i serwis.
Hydropress obsługuje klientów w kraju jak i za granicą, gdzie dostarcza produkty i usługi do różnych gałęzi przemysłu, wszędzie tam gdzie zastosowanie znajduje hydraulika siłowa.

HYDROSTER Sp. z o.o.

Gdańsk

80-958

Na Ostrowiu 1

pomorskie

58 307-14-42

kadry@hydroster.com.pl

www.hydroster.com.pl

Mechanika i budowa maszyn

HYDROSTER Sp. z o.o. specjalizuje się w produktach wymagających precyzji wykonawczej, szczególnie zaś w układach napędów i sterowań hydraulicznych. Firma zatrudnia 200 pracowników, posiada wysoko wykwalifikowaną załogę, własne zaplecze projektowo- techniczne oraz serwis pozwalający na odgrywanie znaczącej roli na rynku krajowym oraz na skuteczne konkurowanie na rynkach zagranicznych.

IAI S.A.

Szczecin

70-101

Madalińskiego 8

zachodniopomorskie

91443 66 17

hr@iai-sa.com

http://www.iai-shop.com

Informatyka

IAI S.A. - spółka notowana na NewConnect z siedzibą w Szczecinie, która jest operatorem platformy e-commerce w SaaS IAI-Shop.com oraz eksportowej wersji IdoSell.com.
Zajmujemy się dostarczaniem i obsługą rozwiązań do prowadzenia sprzedaży w Internecie. Aktualnie obsługujemy ponad 2000 sklepów internetowych z dużą dynamiką wzrostową. Naszymi partnerami technologicznymi są wszystkie najważniejsze systemy płatności, kurierskie, serwisy typu porównywarki cen, katalog, programy reklamowe, wyszukiwarki internetowe czy serwisy aukcyjne.

Biuletyn Informacji Publicznej ZUT
copyright(c) 2010 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
al. Piastów 17, 70-310 Szczecin