Baza firmPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

znaleziono: 964, strona 7 z 97
<<<23456789101112>>>

Amazon Fulfillment Poland Sp. z o.o.

Warszawa

00-695

ul. Nowogrodzka 50

mazowieckie

665049219

pyzalska@amazon.com

https://www.amazon.jobs/en

Inne

Amazon jest największym sklepem internetowym na świecie oraz liderem w dziedzinie e-commerce.

Amway Business Centre Europe Sp. z o.o.

Kraków / Zabierzów

32-080

Krakowska 280

małopolskie

123795448

recruitment.krakow@amway.com

www.amway.pl

Inne

Amway, z siedzibą w Ada w stanie Michigan, to jedna z największych na świecie firm sektora sprzedaży bezpośredniej. Działa w ponad 50 krajach na całym świecie, oferując szeroki zakres produktów w kategoriach: zdrowy tryb życia, uroda, dom.
Amway Business Services Center z siedzibą w podkrakowskim Zabierzowie jest częścią grupy Amway. Od 2010 roku zespół specjalistów zapewnia w centrum efektywne wsparcie dla oddziałów firmy w Europie, Afryce oraz Indiach. Od świeżo upieczonych absolwentów do wysoko wykwalifikowanych ekspertów- zatrudniamy ponad 300 specjalistów w działach: Finansów, Obsługi Klienta, Marketingu, IT oraz HR. Z nami osiągniesz swoje cele zawodowe i zostaniesz doceniony, pracując z wyjątkowymi ludźmi. Uważamy, że każda osoba, która dołącza do naszego zespołu wnosi do niego nowe wartości, czemu zawdzięczamy możliwość ciągłego rozwoju. W Amway wierzymy w swój potencjał i cieszymy się pracą, która inspiruje.

Anigo S.C

Kraków

30-515

Gen.T. Kutrzeby 5/26

małopolskie

513 22 90 06

fietko.milena@o2.pl

www.anigorolety.pl

Handel hurtowy i detaliczny

Rolety rzymskie w Krakowie sprawdzają się idealnie - to połączenie zalet firan i rolet materiałowych, dzięki czemu są częstym wyborem mieszkańców, którzy szukają połączenia tradycjonalizmu z nowoczesnym designem. Firma Anigo wyspecjalizowała się właśnie w produkcji tych osłon okiennych. Szeroki wybór materiałowy oraz kolorystyczny przyciąga klientów nie tylko z Krakowa, ale także ościennych miejscowości. Firma dba o swoich klientów, dlatego przed montażem rolet rzymskich w Krakowie robi bezpłatny pomiar okien, w których mają być zamontowane. Obok wspomnianych rolet, w swojej ofercie Anigo ma jeszcze szereg innych rozwiązań, m.in. rolety zewnętrzne i wewnętrzne, moskitiery, plisy, żaluzje drewniane, zasłony i firany. Szeroki wybór produktów sprawił, że Anigo stało się pionierem jeśli chodzi o produkcję i sprzedaż osłon okiennych na terenie całego województwa. Ponadto wysoka jakość produktów, dbałość o każdy szczegół i wykończenie nadaje urok całemu asortymentowi dostępnemu w sklepie. Rolety rzymskie w Krakowie są szczególnie polecane osobom, które szukają funkcjonalnych oraz eleganckich elementów, które dopełnią aranżację każdego wnętrza. Sprawdź firmę Anigo i przekonaj się o jakości nie tylko produktów, ale także ich usług w zakresie pomiaru okien i montażu osłon okiennych.

Animafest Experience

Palafolls, Barcelona

08389

Apd. de Correos 188

poza Polską

0034 93 765 396

info@animafestexperience.com

www.animafestexperience.com

Inne

Animafest Experience jest firmą istniejącą na rynku od 15 lat, mieści się w Malgrat de Mar, Hiszpania. Secjalizujemy się w rekrutacji studentów, którzy chcą zrealizować praktyki zawodowe w sektorze turystyki w Hiszpanii, na stanowiskach: restauracja, bar, recepcja, animacja. Oferujemy także pracę profesjonalnym animatorom oraz praktyki w departamencie marketingu, zarządzania, kontroli jakości i public relations.

Animafest Experience oferuje staż lub pracę w najlepszych hotelach i centrach turystycznych w Hiszpanii. Współpracujemy z ponad 250 hotelami 4- i 5-gwiazdkowymi na wybrzeżu Costa Brava, Costa Daurada, Costa Maresme, w Barcelonie, Alicante, Walencji, Andaluzji, na Wyspach Kanaryjskich i na Balearach.

Nasza oferta skierowana jest głównie do studentów uniwersytetów, wyższych szkół turystyki, gastronomii, biznesu, marketingu, języków obcych, itp., którzy mogą wyjechać na praktyki na okres 3-6 miesięcy.

Nasze usługi są całkowicie BEZPŁATNE. Praktykantom oferujemy:
- Darmowe zakwaterowanie - Darmowe wyżywienie - 40 godz. pracy tygodniowo - 1 dzień wolny w tygodniu (czasem 2 dni) - Stypendium w wysokości 300 euro miesięcznie

ANIMEX Foods Sp. z o.o. Sp. k.

Szczecin

70-812

Pomorska 115B

zachodniopomorskie

+48 696229173

szczecin.rekrutacja@animex.pl

http://www.animex.pl/

Inne

ANIMEX Sp. z o.o. jest właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin takich jak: Krakus, Morliny, Yano, Mazury, Berlinki czy Morlinki. To największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce. Animex posiada zakłady produkcyjne w Szczecinie, Ostródzie, Starachowicach, Ełku, Suwałkach, Opolu, Iławie i Dębicy.

ANMIT s.c.

Szczecin

71-604

Szarotki 3

zachodniopomorskie

914211001

mwroblewski@anmit.pl

 

Inne

Firma ANMIT o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku sprzętu biurowego z 23 letnim doświadczeniem. Jesteśmy autoryzowanym serwisem i dystrybutorem sieciowych kserokopiarek i drukarek marki Kyocera na terenie województwa zachodniopomorskiego.

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Szczecin

70-477

Wojska Polskiego 62

zachodniopomorskie

914331433

praca.szczecin@antidotum.eu

www.antidotum.eu

Edukacja/badania naukowe

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.

Antidotum Agencja Zatrudnienia

Szczecin

71-410

Niedziałkowskiego 24

zachodniopomorskie

914 84 41 44

praca.szczecin@antidotum.eu

www.antidotum.eu

Inne

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą oraz szkoleń, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7587.

Antidotum Agencja Zatrudnienia

Szczecin

71-410

Niedziałkowskiego 24

zachodniopomorskie

914844144

praca.szczecin@antidotum.eu

www.antidotum.eu

Inne

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą oraz szkoleń, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7587.

ANTIDOTUM Group Sp. z o.o.

Szczecin

71-410

Niedziałkowskiego 24

zachodniopomorskie

(91)4844144

biuro@antidotum.eu

http://www.antidotum.eu

Inne

 

Biuletyn Informacji Publicznej ZUT
copyright(c) 2010 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
al. Piastów 17, 70-310 Szczecin