Baza firmPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

znaleziono: 964, strona 9 z 97
<<<4567891011121314>>>

Arvato services

Szczecin

70-419

Rodła 9

zachodniopomorskie

91 883 70 58

personalny.szczecin7@arvato.pl

www.arvato.pl

Inne

arvato services Polska wchodzi w skład grupy arvato AG, która jest częścią międzynarodowego koncernu medialnego Bertelsmann AG. Jako pionier i lider outsourcingu w Polsce, świadczymy wszechstronne usługi w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT, korespondencji masowej, logistyki, contact center, programów lojalnościowych, a także usług finansowych. Zatrudniamy 1800 pracowników w 6 lokalizacjach w Polsce.
Contact center prowadzą akcje telesprzedażowe, back office oraz obsługę polskich i międzynarodowych klientów w 12 językach, realizując 13 milionów kontaktów rocznie.

ASB-Technology Sp. z o.o.

Łódź

91-829

ul. Zawiszy Czarnego 10

łódzkie

+48 42 296 59 3

d.peters@asb.nl

www.asb-technology.pl

Informatyka

Firma tworzy oprogramowanie dla ASB-Security BV, firmy obecnej w Holandii od 1979r. Dostarczamy rozwiązania dla systemów alarmowych, transmisji oraz monitorowania alarmów pożarowych i włamaniowych. Firma zajmuje się całym przekrojem technologii od programowania embedded C poprzez C++ aż po technologie serwerowe JEE i .NET. Tworzymy systemy z wykorzystaniem najnowszych technologii, spełniający najwyższe wymagania niezawodności i wydajności, oraz wypełniający europejskie normy EN dotyczące systemów alarmowych.

Asklepios Poland Sp. z o.o.

Szczecin

70-250

Krzywoustego 9-10

zachodniopomorskie

+91 433 7833

info.pl@asklepios.com

www.asklepios.com/pl

Inne

Asklepios jest jednym z wiodących międzynarodowych koncernów klinicznych, odpowiedzialny za około 150 szpitali i 36.000 pracowników w Niemczech, Europie i USA. Rocznie korzysta z usług Asklepiosa około miliona pacjentów.
Asklepios Poland Sp. z o.o. jako przedstawiciel Asklepios Group w Polsce istnieje na rynku polskim juz od roku. W skład Asklepios Poland wchodzi nowootwarte Centrum Medyczne w Szczecinie.

ASM GROUP

Warszawa

00-052

Ul. Świętokrzyska 18

mazowieckie

508465194

k.kasprzak@asmgroup.pl

www.asmgroup.pl

Usługi

Firma ASM GROUP S.A. specjalizuje się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży. Merchandising, promocje sprzedaży, leasing pracowniczy, outsourcing sił sprzedaży, dystrybucja materiałów POS, monitoring cen, jak również wsparcie w procesie wprowadzania nowych produktów, to główny zakres usług.

Asseco Poland S.A.

Rzeszów

35-322

Olchowa 14

podkarpackie

17 888 55 55

rekrutacja@asseco.pl

http://asseco.com/pl

Informatyka

Asseco Poland S.A. jest największą spółką informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla sektora bankowo-finansowego, administracji publicznej i przedsiębiorstw. Jesteśmy także liderem w budowie międzynarodowej Grupy Kapitałowej, skupiającej rentowne firmy informatyczne z ponad 30 krajów na świecie (m.in. Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Bałkany, Niemcy, Austria, Francja, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Skandynawia, Izrael, Stany Zjednoczone, RPA). Grupa Asseco zatrudnia aktualnie ponad 16000 osób, z czego ok. 4500 w Polsce.

Assign

Göteborg

417 55

Theres Svenssons Gata 9

poza Polską

530 593 421

dominika.j@assign.se

 

Mechanika i budowa maszyn

ASSIGN
Professional Engineering Solutions
jest firmą konsultingową, która dostarcza wykwalifikowanych inżynierów oraz profesjonalnie przeszkolony personel, głównie w inżynierii mechanicznej.

Obecnie jesteśmy aktywni w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i morskim jak również na rynku offshore. Nasi klienci znajdują się głównie w Norwegii.

Astek Polska

WARSZAWA

00-828

AL.JANA PAWŁA II 15

mazowieckie

22 697 73 50

ekolasiak@astek.pl

www.astek.pl

Informatyka

Jesteśmy obecni w Polsce od ponad 5 lat i dzięki dynamicznemu rozwojowi obsługujemy obecnie ponad 20 klientów w branży telekomunikacyjnej, bankowej, ubezpieczeniowej, farmaceutycznej, energetycznej i hi-tech.
Celem prowadzonych przez nas rekrutacji jest zatrudnianie osób lubiących stawiać czoła wyzwaniom i czującym satysfakcję z wykonywanej pracy.

Astor

Szczecin

71-441

Cyfrowa 6

zachodniopomorskie

91 578 82 80

szczecin@astor.com.pl

www.astor.com.pl

Automatyka i robotyka

Działamy w branży automatyki i robotyki. Organizujemy praktyki i staże. Zatrudniamy inżynierów i pracowników innych specjalności. Nie jesteśmy korporacją, tylko polską firmą z tradycjami. Działamy na rynku od 29 lat i od początku stawiamy na rozwój pracowników w oparciu o wiedzę, kompetencje i dobre relacje w codziennej pracy.

ASTOR Szczecin

Szczecin

74-441

Cyfrowa 6

zachodniopomorskie

915788280

Rekrutacja.Szczecin@astor.com.pl

www.astor.com.pl

Automatyka i robotyka

ASTOR od 27 lat zmienia polski przemysł podnosząc jego konkurencyjność oraz efektywność dzięki eksperckiej wiedzy i nowoczesnym technologiom. Robimy to z pasją i zaangażowaniem, co pozwoliło nam zostać liderem w zakresie standardu obsługi Klientów w naszej branży. W 2013 roku w badaniu Great Place to Work zostaliśmy 3-cim najlepszym miejscem pracy w Polsce. Posiadamy oddziały w całej Polsce.

Biuro oddziału ASTOR w Szczecinie mieści się w Technoparku Pomerania.

Astrade Andrzej Soroka

Szczecin

71795

Duńska 98

zachodniopomorskie

914229292

psoroka@abckawy.pl

www.abckawy.pl

Usługi

Firma ASTRADE jest autoryzowanym serwisem ekspresów do kawy firmy Saeco, Gaggia, Jura oraz serwisujemy marki Bosch, Siemens, DeLonghi. Zajmujemy się naprawami pogwarancyjnymi. Świadczymy również usługi konserwacji i przeglądu stanu technicznego urządzeń. Na życzenie odbieramy ekspres od klienta.
Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu napraw, konserwacji i przeglądów ekspresów.

Zajmujemy sie dystrybucją kawy ziarnistej 1kg różnych marek (Vergnano, Italcaffe, Lavazza, Venetico, Eza).

Biuletyn Informacji Publicznej ZUT
copyright(c) 2010 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
al. Piastów 17, 70-310 Szczecin