Informacja dla studentów i doktorantów niepełnosprawnychPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2012-04-02
Studenci i doktoranci naszej Uczelni  będący osobami niepełnosprawnymi mogą liczyć na pomoc doradcy zawodowego, w ramach indywidualnych spotkań.

Kontakt: Biuro Karier al. Piastów 48; pok 410

Z pomocy mogą skorzystać wszyscy studenci i doktoranci z aktualnym orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego: Kwestionariusz rejestracyjny i wysłania na adres: biurokarier@zut.edu.pl
Pełnomocnik ds. studentów i doktorantów będących osobami niepełnosprawnymi.
Kontakt: dr inż. Dominika Plust, Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa, ul. Papieża Pawła VI 3, pok. 207,  tel. 91 4496563, tel. kom. 667015225, e-mail dominika.plust@zut.edu.pl

LinkiPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2012-04-23
Zainteresowanych,  potrzebujących i poszukujących informacji z zakresu problematyki  niepełnosprawności  zapraszam do zapoznania się z umieszczonymi poniżej linkami: portali, serwisów, biur i  instytucji.  Zawierają  one informacje, dane, wskazówki  dotyczące funkcjonowania  osób niepełnosprawnych  w naszym kraju, i nie tylko.

Akty prawnePowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2012-05-11
ZARZĄDZENIE NR 45

Rektora Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie z dnia 6 września 2013 r.

Biuletyn Informacji Publicznej ZUT