Czekamy na prace magisterskie o promocji i rozwoju PolskiPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2017-06-08

Trwa XI edycja Konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój”. Prace magisterskie dotyczące promocji, konkurencyjności i innowacyjności Polski można zgłaszać do 23 października 2017 r. Na laureatów Konkursu czekają nagrody pieniężne o łącznej wartości blisko 50.000 zł, publikacje i staże.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” po raz jedenasty ogłosiła konkurs na najlepszą pracę magisterską dotyczącą szeroko rozumianej promocji, konkurencyjności i innowacyjności Polski. Konkurs jest organizowany przy współpracy z PAIH, POT, IAM oraz ARR. Patronatu dotychczas udzielili: Minister Spraw Zagranicznych, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Minister Sportu i Turystyki, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Na laureatów czekają nagrody główne oraz nagrody specjalne o łącznej wartości blisko 50 000 zł. Fragmenty zwycięskich prac zostaną opublikowane w e-booku „Teraz Polska Promocja i Rozwój”. 

 

 

Ambasador empikuPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2017-08-28
Jeśli jesteś chętny do współpracy z organizacjami studenckimi, oraz firmą stawiającą na rozwój i kulturę. To idealne do nas pasujesz.

Aktualnie prowadzimy akcję rekrutacyjną Ambasadora Empiku na uczelniach wyższych.  Okres tego projektu będzie trwał od października do grudnia, szukamy osób, które będą promowały Empik na Swojej uczelni jako atrakcyjnego pracodawcę. Oferujemy opiekę dla najlepszych Ambasadorów, cenny wpis w CV, szkolenie przygotowujące do wejścia na rynek pracy oraz wynagrodzenie oparte o umowę zlecenie.

 

Skanska szuka ambasadoraPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2017-09-01
Firma poszukuje ambasadora w naszej uczelni. Więcej informacji tu: www.skanska.pl/ambasadorzy

„Kompleksowe kształcenie zawodowe w kluczowych usługach przyszłości ICT/IT”Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2017-09-06
Do wykorzystania jest szereg dofinansowanych szkoleń:

·       szkolenie zakończone egzaminem zgodnym ze standardem ECCC (Europejski Certyfikat Kompetencji Informatycznych) 

Dofinansowane szkolenia

Biuletyn Informacji Publicznej ZUT
copyright(c) 2010 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
al. Piastów 17, 70-310 Szczecin