Szanowni PracodawcyPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2010-04-01
 

Proponujemy Państwu profesjonalną, bezpłatną pomoc w znalezieniu pracowników, stażystów i wolontariuszy, zarówno do pracy stałej, jak i dorywczej. Oferujemy kontakt z dużą liczbą studentów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie i absolwentów Akademii Rolniczej w Szczecinie oraz Politechniki Szczecińskiej. Nasze Biuro posiada bazę potencjalnych kandydatów do pracy. Zapraszamy do udziału w organizowanych przez nas imprezach: "Targach Pracy" oraz prezentacjach firm na uczelni.

Biuro Karier  Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie pomaga pracodawcom m.in. przez:

  • udostępnianie ofert pracy i staży zgłoszonych przez pracodawców wszystkim zarejestrowanym w bazie danych BK studentom i absolwentom
  • poszukiwanie najodpowiedniejszych kandydatów, którzy w przyszłości mogą zasilić grono stałych pracowników w firmie
  • rozpowszechnianie na terenie uczelni ofert pracy zgłoszonych przez pracodawców
  • umożliwianie bezpośrednich kontaktów studentów i absolwentów z pracodawcami, m.in. poprzez prezentacje firm na terenie uczelni, seminaria, konferencje itp. Prezentacje firm na uczelni umożliwiają pracodawcom kreowanie swojego wizerunku wśród studentów, dostarcza informacji o wymaganiach stawianych starającym się o pracę oraz stwarza obu stronom okazję do wzajemnego poznania.

Bezpośrednia prezentacja Państwa firmy to doskonała okazja, by zainteresować pracą u siebie najzdolniejszych studentów i zbudować pozytywny obraz firmy jako atrakcyjnego pracodawcy. W swoim zakresie jesteśmy w stanie zapewnić obsługę logistyczną oraz informacyjną takiej prezentacji. Jednocześnie zachęcamy do umieszczenia materiałów informacyjnych o firmach w naszej bibliotece.

Wolne miejsce pracy można zgłosić on-line poprzez wypełnienie formularza w zakładce „dodaj ofertę”, telefonicznie  tel./fax (091) 449 40 80 oraz osobiście w siedzibie Biura Karier przy Al. Piastów 48 w pok 410, 70-311 Szczecin.

Informacja o ofercie pracy dotrze do studentów/absolwentów za pośrednictwem internetu (prezentacja w witrynie, bezpośredni mailing), a także zostanie umieszczona na tablicach ogłoszeń.

Biuro Karier  Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie proponuje Państwu również nową formę współpracy z naszym Biurem Karier, chcemy zaproponować Państwu spotkania oraz wykłady tematyczne.

Po przez stały kontakt z Państwem nasi studenci będą lepiej przygotowani do odbycia staży czy też przygotowania zawodowego. Oferujemy również Państwu pomoc w znalezieniu stażystów-wolontariuszy, którzy chętnie pomogą zarówno w bieżącej pracy firmy, jak też w organizowaniu przedsięwzięć krótkotrwałych. W naszej pracy w dużym stopniu wykorzystujemy stronę internetową Biura Karier ZUT, którą wciąż rozbudowujemy. Chętnie zamieścimy tam również informacje o współpracy z Państwa instytucją.

Nasze usługi w zakresie pozyskiwania potencjalnych kandydatów do pracy są bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

INFORMUJEMY, IŻ W CELU DODANIA OFERTY PRACY ZA POŚREDNICTWEM ZAKŁADKI "dodaj ofertę" USTALAJĄ PAŃSTWO SWÓJ "login" I "hasło" PODCZAS PIERWSZEJ REJESTRACJI.

 UPRZEJMIE PROSIMY O INFORMACJĘ ZWROTNĄ W PRZYPADKU GDY ZATRUDNILI PAŃSTWO NASZYCH STUDENTÓW LUB ABSOLWENTÓW ZA POŚREDNICTWEM BIURA KARIER

Biuletyn Informacji Publicznej ZUT
copyright(c) 2010 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
al. Piastów 17, 70-310 Szczecin