Oferta pracy Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

3195

Dane firmy:

Szczecin

zachodniopomorskie

Usługi

Kongsberg Maritime Poland należy do światowej sieci oddziałów Kongsberg Maritime. Specjalizujemy się w usługach oraz sprzedaży rozwiązań dla rynku elektroniki morskiej oraz technologii informacyjnych, w obsłudze serwisowej urządzeń elektroniki okrętowej, lokalnie projektujemy zintegrowane systemy automatyki a także jesteśmy postrzegani jako specjaliści w dziedzinie technologii informatycznych. Produkujemy i dostarczamy systemy dynamicznego pozycjonowania, nawigacji, detekcji, łączności i automatyki dla jednostek pływających i instalacji typu offshore. Nasz cel to doskonałość w obsłudze klientów, którym to dostarczamy usługi na najwyższym poziomie i o nieskazitelnej jakości.

Zatrudniamy inżynierów, specjalistów, programistów, entuzjastów, ludzi z pasją, otwartych na nowe pomysły, gotowych tworzyć nowe technologie, zaangażowanych w realizację wielu projektów, którzy chcą poszerzać wiedzę, by w pełni rozwijać swój potencjał.

Poszukujemy osoby/osób:

dowolny

Inżynier Automatyki / Elektroniki

Zapewniamy pełen pakiet szkoleń, po ukończeniu których będziesz zajmował się tworzeniem, uruchamianiem i ulepszaniem systemów automatyki dla statków rynku offshore, platform wiertniczych oraz przy przebudowach systemów na istniejących jednostkach.

10

Język angielski

Obsługa pakietu MS Office & MS Windows

Nie wymagane

Lubisz działać zespołowo a jednocześnie cenisz sobie samodzielność i organizację pracy wł
Łatwo się uczysz i lubisz dzielić się swoją wiedzą
Dołącz do nas

obojetnie

Szczecin

forma elektroniczna (e-mail)

praca stała

31-12-2017

<< powrót

Biuletyn Informacji Publicznej ZUT
copyright(c) 2010 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
al. Piastów 17, 70-310 Szczecin